CVH Autószerviz és karosszériaműhely

Aktuális állásajánlataink

Cégünk önálló munkavégzésre alkalmas munkatársakat keres autószerelő munkakörbe.

Olyan csapattagokat keresünk, akik szeretik az idősebb járműveket is és szívesen adnak nekik újabb esélyt a működésre.
A műhely fő profilja a rozsdás karosszériák javítása, valamint enyhén sérült, horpadt elemek javítása cseréje.
A lakatolás mellett megnőtt az igény a szerelési feladatokra is, így a lakatoláshoz szükséges futóművek szétszedése, összerakása stb. mellett gyors szervizes feladatok várnak az új kollégára.

Elvárások:
– Szakirányú, középfokú végzettség
– Minimum 5 év szakmában eltöltött gyakorlat
– Kiváló problémamegoldó képesség
– Alkalmazkodó képesség, csapatszellem
– B kategóriás jogosítvány
– Nyitottság új ismeretekre, tanulni vágyás
– Munkája iránti elkötelezettség, precizitás, kitartás
– Képesség az önálló munkavégzésre

Amit kínálunk:
– Fizetés tudás és tapasztalat illetve hozzáállás alapján nettó 300.000-500.000 Ft

– Családias hangulat

– Hosszú távú munkavégzés

Munkavégzés helye: Jelenleg Budapest X. kerületi telephelyre keressünk kollégáinkat

A jelentkezéseket a megadott emailcímen, illetve a +36 70 9040048 -es számon várjuk.

Két feladat-típusú pozícióra várunk jelentkezéseket:

Fiatalabb, törött, horpadt autók:
Feladatod lesz a törött vagy csak horpadt elemek javítása, cseréje, karosszériák húzatópadon történő javítása
Elvárások:
– a fenti sérülések javításában szerzett 5 év gyakorlat.
– húzatópadok ismerete, gyakorlat
– horpadásjavító gépek ismerete (pl: spotter)
 előny: fényezésmentes horpadásjavítási technikák ismerete, alumínium és/vagy műanyag elemek javításában jártasság.

Idősebb járművek, illetve rozsdásodásból adódó munkák:
Hiányzó vagy elrozsdásodott elemek részleges vagy teljes legyártása, cseréje, teljes karosszériák gyári állapotra felújítása.
Elvárások:
– veterán vagy youngtimer autók felújításában szerzett 5 év tapasztalat
– Mig/mag, láng- awi hegesztés gyakorlat.
– Előny: angolkerék és egyéb lemezmegmunkáló gépek ismerete, gyakorlata.

Szükséges:
– Pozitív szemlélet, jó problémamegoldó képesség

Bővülő csapatunkba keresünk társakat, akikkel tovább fejleszthetjük a műhelyünket, hogy munkánkkal még több értéket menthessünk meg.

Jelenleg X. kerületi telephelyünkre keresünk kollégát.

Cégünk önálló munkavégzésre alkalmas munkatársakat keres raktáros/beszerző munkakörbe.

A műhely fő profilja a rozsdás karosszériák javítása, valamint enyhén sérült, horpadt elemek javítása cseréje. Ezek a javítások általában az autó nagyfokú szétszedésével járnak, sok alkatrész logisztikájával.
Ennek a menedzselésére és egyéb beszerzések végzésére keresünk kollégát.

Feladatok:
Kiszerelt alkatrészek precíz feliratozása, raktárba helyezése,
Raktári rend kialakítása, folyamatos fenntartása
Alvállalkozókhoz alkatrészek szállítása,
Járművek mozgatása/szállítása
Esetenként autók takarítása, alapfokú kozmetikája.

Elvárások:
– Középfokú végzettség
– Nagyfokú precizitás, kitartás

– 4, 6 vagy 8 órában végezhető munka, fizetés 150-200e  Ft egyedi megbeszélés alapján.

Munkavégzés helye: Budapest X. kerület.

A jelentkezéseket a megadott emailcímen, illetve a +36 70 9040048 -es számon várjuk

Hívj most!
Útvonal